Nechajte si vypracovať cenovú ponuku info@uspesneweby.sk
Tvorba úspešných web stránok

Zvyšovanie návštevnosti web stránok

Pri návštevnosti web stránok platí, že nikdy nie je dostatočne vysoká. Čím viac návštevníkov dostaneme na Váš web, tým viac klientov môžete získať. Existuje viacero spôsobov, akými to vieme dosiahnuť: 
 

SEO

Informácia, že sa tento produkt predáva v podstate sám azda niečo napovie. Jedná sa o search engine optimization, teda optimalizáciu web stránky na internetové vyhľadávače. Zjednodušene povedané - človek, ktorý hľadá cez Google to, čo vy ponúkate, Vás nájde. Je to najprirodzenejší spôsob ako oslovovať svoju cieľovú skupinu, dlhodobo, automaticky.
 

SEM

Reklamy na Google, reklamy na Facebook-u, reklamy v iných obsahových, či vyhľadávacích sieťach, to všetko radíme pod search engine marketing, alebo SEM. Jedná sa o flexibilný nástroj, ktorý sa vie prispôsobiť Vášmu rozpočtu, na druhú stranu je jeho efekt časovo obmedzený.
 

MINIWEBY

V poslednej dobe náš najvychytenejší produkt. Prečo mať v TOP 10 výsledkov v Google iba jeden odkaz na svoj web? Pokiaľ máte širokú škálu služieb (kľúčových slov), na ktoré chcete byť vo výsledkových listinách medzi prvými, mali by ste miniweby zvážiť. Jednorazová investícia, pozitívny efekt v rozsahu rokov a jednoduchá obsluha. 

 

Hoci sú všetky tieto služby vhodné pre každý typ internetovej prezentácie, neznamená to, že ich všetky potrebujete. Rozsah ich použiteľnosti je široký, závisí od konkurenčnosti prostredia, kvality Vašej web stránky a ďalších faktorov.

 

Kontaktujte nás a nastavíme Vám optimálne riešenie

Blog
Top