Nechajte si vypracovať cenovú ponuku info@uspesneweby.sk
Tvorba úspešných web stránok
Blog

Zopár užitočných webov, o ktorých ste (asi) nevedeli

Vďaka kreativite ľudí zo všetkých kútov planéty Zem, je internet plný užitočných webov, ktoré pomôžu, poradia, vzdelajú alebo zabavia. Nižšie nájdete prvú päticu, ktorá nás zaujala natoľko, že o nej vznikol samostatný blog :)

Pre špekulantov

Radi využívate "free trial" verzie rôznych služieb a otravuje Vás nutnosť založenia novej mailovej adresy, na ktorú získate ďalšie obdobie zdarma? Predstavujeme Vám 10-Minute Mail , perfektnú vychytávku, ktorá Vám automaticky pridelí mailovú adresu, ktorú môžete použiť pri novej registrácii. Na ňu Vám potom príde potvrdzovací link a táto adresa do desiatich minút automaticky zanikne.

Pre tých, ktorí už toho majú dosť

Odhlásiť sa definitívne z niektorých sociálnych sietí pripomína Odyseu. Ak radi šetríte svoj čas aj nervy, navštívte AccountKiller.com, kde Vás jednoducho prevedú tým, ako zrušiť svoj účet na päťdesiatke najpoužívanejších webov s registráciou.

Pre shopoholikov

Táto služba je síce v čase písania tohto článku zameraná len na Veľkú Britániu, Kanadu, Čínu, Francúzsko, Nemecko, Taliansko, Japonsko, Španielsko a USA, no ak ste pravý shopoholik / shopoholička, nejako sa vynájdete. CamelCamelCamel.com monitoruje ceny jednotlivých produktov na Amazon.com a upozorní Vás pokiaľ produkt, o ktorý máte záujem, klesne pod svoju obvyklú cenu.

Pre tvorivé tvory

Stripcreator.com je perfektný a zábavný nástroj na tvorbu komiksov. Popustite uzdu svojej fantázii, no nečudujte sa, keď sa vrátite do reality o mnoho hodín neskôr :)

Pre historikov

Aj internet má svoj archív a v dobe, kedy vznikol tento blog, zahŕňal šialených 284 miliárd webov. Ak Vás teda zaujíma, ako vyzerala napr. stránka bbc.co.uk v roku 1998, alebo Vaša úplne prvá webová stránka, zadajte jej adresu do vyhľadávania na Internet Archive Way Back Machine, a s veľkou pravdepodobnosťou sa to dozviete. 

Blog
Top