Nechajte si vypracovať cenovú ponuku info@uspesneweby.sk
Tvorba úspešných web stránok

Kto sme

Webdizajn Bratislava

Už od roku 2008 sa zaoberáme web stránkami a internetovým marketingom. V súčasnosti poskytujeme celé spektrum služieb, no webdizajn ostáva našou doménou. Sídlime v Bratislave, pôsobíme celoslovensky a pracujeme aj pre zahraničných klientov. Viac informácií o nás nájdete v boxoch nižšie, v prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte.

Skúsenosti
Začali sme od nuly, násťroční, bez skúseností a akéhokoľvek kapitálu. Krok po kroku sme sa prepracovávali vyššie a vyššie, a jediným spôsobom, ako sa dostať ďalej bolo robiť čo najviac. Toto nás už naveky poznačilo a hoci sa nám posledné roky darí, nehodláme s tým prestať. Počas našej cesty sme nabrali množstvo skúseností, ktoré iní nenaberú. A preto sme dodávateľ, akého inde nenájdete. Kontaktuje nás.
Výsledky
Za tie roky sme dôveru našich klientov premenili na mnoho úspechov. Čaro našej práce spočíva aj v tom, že jej výsledky dokážu klientom reálne zvýšiť zisk. Mali sme tú česť úspešne odštartovať viacero nových projektov (Alkoholist, Čistá Rota, DomDochodcov.sk, Oppidum,...), alebo pomôcť už existujúcim spoločnostiam (PALKOV, European Analytical Center, Divadlo Nová Scéna,...). V neposlednom rade sme však referenciou sami sebe. Predsa práve čítate tieto slová. Konkrétne výsledky Vám radi odprezentujeme osobne, kontaktuje nás.
motto
„Vízia bez akcie je sen. Akcia bez vízie je nočná mora.“
 
Toto japonské príslovie nás sprevádza už niekoľko rokov a dotýka sa všetkého, čo robíme. Nejedná sa pri tom iba o našu vnútrofiremnú víziu, no najmä o náš spôsob prístupu k práci. Chceme sa s Vami stotožniť, zorientovať sa vo Vašich cieľoch a ambíciách. Spoznať Vaše silné stránky, identifikovať tie slabšie. Preskúmať konkurenciu a navrhnúť výsledné riešenie – stvoriť víziu a nasledovať ju. Aby z výsledku nebola nočná mora, ale splnený sen.
Blog
Top