Nechajte si vypracovať cenovú ponuku info@uspesneweby.sk
Tvorba úspešných web stránok
Blog

Top 10 najlepších slovenských aplikácií pre Android za rok 2018

SMS Lístky – vlaky ZSSK

Začiatok roka nám priniesol skvelú aplikáciu SMS Lístky – vlaky ZSSK, ktorá nám umožňuje nákup SMS lístkov do vlakov Železničnej spoločnosti Slovensko. V aplikácií nájdete najbližšie odchody vlakov, meškanie či trasu a takisto si skontrolovať, či Vám na daný vlak platí SMS lístok

 

ParkDots

Február je v znamení ľahšieho hľadania parkovacieho miesta vo vybraných mestách na Slovensku. Okrem aktuálnej obsadenosti ponúka ParkDots aj informácie o cene parkovného ako aj možnostiach platby. Parkovné je možnosť uhradiť aj priamo z mobilu. Navyše Vám 15 minút pred uplynutím doby príde notifikácia na mobil a tak si môžete predĺžiť parkovné.

 

Haraktery

Pre marec sme vybrali túto vtipnú hru Haraktery, ktorá naráža na súčasný stav našej politickej scény. Na výber máte postavy ako Hranol, Šparadlini, Kalivederči či Speedčiatek. Vašou úlohou je zbierať špáratká a prepracovať sa až na východ, kde predsa nič nie je.

 

5€ Taxi

Apríl naberá opäť na úžitočnosti a to vďaka aplikácii 5€ Taxi. S ňou si pohodlne objednáte taxík cez mobil a vyberiete si ten, o ktorý máte záujem. Vidíte, kde sa nachádza a kedy asi príde. Táto skvelá palikácia je zdarma.

 

HAKA System

Kupujete auto a chcete si overiť jeho minulosť? Májová aplikácia HAKA System Vám podľa EČV alebo VIN čísla vyhľadá vozidlo a zistí, či je hľadané. Takisto dokáže pomocou evidencie STK skontrolovať, či je EČV/VIN v poriadku.

 

miniFAKTÚRA

Malý svätý grál pre všetkých podnikateľov prišiel na náš trh v letnom júni. miniFAKTÚRA Vám pomôže do minúty vystaviť faktúru cez Váš tablet či mobil a to bez potreby byť online. Následne je faktúra nachystaná na odoslanie emailom, alebo ju môžete vytlačiť.

 

Autoškola SK

Či už patríte k ostrieľaným vodičom, alebo sa iba chystáte na vodičský preukaz, určite Vás poteší aplikácia Autoškola SK, ktorá vyšla v júli. Pripravte sa na úspešné absolvovanie jazdy v autoškole alebo si iba overte, či Vám nejaké pravidlo cestnej premávky za tie roky nevypadlo ? 

 

Antik TV

Od augusta vďaka tejto aplikácií máte možnosť sledovať a počúvať Vaše obľúbené TV a rádiové relácie priamo z Vášho mobilu. Aplikácia funguje pre Android a je zdarma.

 

Nájdi Kopec

September je mesiac kedy sa letná turistika pomaly končí a zavŕšením turistickej sezóny môžeme považovať aj vydanie aplikácie Nájdi Kopec. Prostredníctvom GPS súradníc Vášho fotoaparátu aplikácia pomenuje kopce, ktoré sa práve okolo Vás nachádzajú a určí aj ich vzdialenosť. Momentálne appka pozná vyše 240 000 kopcov po celom svete.

 

Organizér

Spoločnosť Starbug priniesla v októbri jednoduchý organizér. Okrem bežných funkcií má však aj funkcie ako upozornenie na meniny či štátne sviatky, ako aj možnosť pridať vlastné udalosti. Aplikáciu si viete priradiť aj medzi widgety.

Blog
Top