Nechajte si vypracovať cenovú ponuku info@uspesneweby.sk
Tvorba úspešných web stránok
Blog

Skrášlite svoj byt fotoobrazmi

V tomto krátkom blogu sa chceme podeliť o jednoduchý tip, ktorý sme dali viacerými svojim klientom a známym a pochvaľovali si ho (rovnako ako my). Ide o finančne nenáročný spôsob skrášlenia svojho bytu - tlač foto obrazov s vlastnými fotografiami. To nie je nič nové, no "vlastnými fotografiami" nemyslíme tie z Vášho mobilu, ale napríklad tie z fotobanky. Postup je jednoduchý:

  1. Vyberte si fotobanku, z ktorej by ste chceli čerpať. Platené majú výhodu ohromnej databázy úžasných záberov, tie zadarmo sú práve o toto ochudobnené. Z platených Vám odporúčame istockphoto.com , z neplatených stocksnap.io
  2. Nájdite si záber podľa svojho gusta na takmer akúkoľvek tému a kúpte si ho, resp. stiahnite (pri grátis fotobankách). Pri kúpe si dajte pozor na to, aby ste nepredplatili nejaký dlhodobý mesačný plán. Všetky veľké fotobanky umožňujú aj kúpu kreditov, ktoré potom vymeníte za danú fotku a platíte tak iba za ňu. Dôležité - sťahujte vždy obrázok v čo najväčšom rozmere.
  3. Nájdite si spoločnosť, ktorá tlačí fotografie na plátno. My máme dobré skúsenosti s FaxCopy, ktorí ponúkajú tlač až do rozmeru 100 x 200 cm a v prijateľných cenách. Pošlite alebo prineste im fotografiu, požadovaný rozmer a možno ešte chvíľu posedíte s grafikom, aby Vám ukázal, kde bude potrebné záber orezať.
  4. Vybavené, za pár dní visí na stene obraz, aký v IKEA nekúpite ;)
Blog
Top