Nechajte si vypracovať cenovú ponuku info@uspesneweby.sk
Tvorba úspešných web stránok
Blog

AKO ČASTO REDIZAJNOVAŤ WEB?

Do redizajnu web stránky sa obvykle klientom príliš nechce, čo je však škoda, keďže každý redizajn predstavuje príležitosť pre rast a zlepšenie. Navyše platí, že správny web nie je nikdy hotový. Na to, aby sme mohli tvrdiť niečo také, máme k dispozícii príliš veľa nástrojov na monitoring stránok, z ktorých vždy vyplynie zopár podnetov na zlepšenie. 
 

I. FAKTORY REDIZAJNU

Alebo aj dôvody, pre ktoré redizajnovať. Popri množstve malých dôvodov sú to najmä tieto štyri:
 

TECHNOLÓGIE:

V našom obore sa veci vyvíjajú rýchlo a to čo nám dnes príde bežné, bolo ešte pred rokom-dvoma sci-fi. Samozrejme nie je nutnosť používať vždy tie najmodernejšie technológie a platformy, no pokiaľ ste tomu naklonení, môžete očakávať maximálne výsledky. Deň za dňom pribúdajú nové a nové nástroje na analýzu správania návštevníkov, alebo na ich získavanie. Web založený na moderných technológiách vám ich umožní využívať v plnej miere.

IMIDŽ

Pravidelné redizajny vášho webu vás prezentujú, je dobré ukázať svojim klientom, že na to máte. Navyše sa jedná aj o vhodnú príležitosť na nárazové zviditeľnenie sa. Web stránka predstavuje vo väčšine prípadov prvý kontakt záujemcu s vašou spoločnosťou. Dojem je dôležitý - moderný web = moderná firma.

KONKURENCIA

Čaro internetu o.I. Spočíva v tom, že aj malý môže byť rovnocenným súperom veľkému. Chcete poraziť svojich konkurentov? Smerujte svoje sily do online arény. Ak budete úspešní, efekt sa prejaví aj v offline svete.
 

II. KEDY REDIZAJNOVAŤ

PRIEBEŽNE

Toto ide ideálny scenár. Znamená dlhodobé sledovanie web stránky a priebežné zapracovávanie zmien vyplývajúcich z analýz. Pružne tak reagujete na jednotlivé podnety a web tak permanentne napreduje.

NÁRAZOVO

Toto je tá obvyklejšia varianta - jednorazová akcia, pri ktorej sa nezriedka prekope celý web. Úprimne odporúčame skôr prvú možnosť, no pokiaľ ste fanúšikom tej druhej, potom je dobré odhodlať sa ku redizajnu (čI už väčšiemu alebo menšiemu) aspoň jeden krát za rok.
Blog
Top