Nechajte si vypracovať cenovú ponuku info@uspesneweby.sk
Tvorba úspešných web stránok
Blog

10 Najkreatívnejších marketingových agentúr časť prvá

Digitálne marketingové agentúry po celom svete tvrdo pracujú na tvorení riešení, ktoré pomáhajú Vášmu biznisu a Vašim webovým stránkam dosiahnúť stále vyššiu úroveň. Pripravili sme pre Vás zoznam 10 najkreatívnejších digitálnych marketingových agentúr, ktoré ponúkajú viac než len SEO a PPC. V čom tieto online agentúry vynikajú? Pozrite sa s nami spoločne na ich portfólio a inšpirujte sa.


10. Gyro

„myšlienky, ktoré podnecujú emócie, sú myšlienky, ktoré podnietia podnikanie“ Toto je hlavné motto tejto spoločnosti so 14 pobočkami po celom svete. Okrem svojich tvorivých a dizajnérskych schopností ponúkajú aj stratégie pre analytiku, obsahový marketing, mobilný marketing, SEO, SEM, sociálne médiá, public relations a CRM. Tento emocionálny rámec použili na marketingové kampane pre spoločnosti HP, Aflac, Danone, eBay, FedEx, John Deere, BlackBerry a Visa.


9. Firstborn

Firstborn bol založený v roku 1997 ako dizajnérska spoločnosť a do dnešného dňa získala viac ako 20 ocenení za svoju činnosť. Fistborn poskytuje strategický proces navrhovania, ktorý pomáha ich klientom pochopiť potenciál vlastnej značky s využitím digitálnych stratégií ako - ​​online zážitok, obsah, re-branding, virtuálna realita, vývoj aplikácií, elektronický obchod a dokonca aj produkty, ktoré pomáhajú značkám ich klientov rásť. Firstborn znova a znova dokazuje, že neexistuje žiadny limit pre rast ich klientov. Medzi ich prosperujúcich klientov patria napríklad L'Oreal, HBO, Vonage, Pepsi, Audible a Rolex.


8. Avex

Hoci je Avex mladá firma s pár zamestnancami, od roku 2013 využívajú svoje veľké nápady na úspešné stratégie pre klientov ako HBO, Google, Localmaven, USA Network a podobne. K ich kreatívnym službám patrí návrh užívateľského prostredia, dizajn elektronického obchodu, kreatívny smer, informačná architektúra, či interaktívny dizajn.


7. Flightpath

Flightpath poskytuje jedinečnú škálu kreatívnych služieb, vrátane webdizajnu, vývoja webových a mobilných aplikácií, ako aj herný dizajn. Pre svoje dizajnérske služby vrátane typografie, polstrovania medzi rôznymi grafickými prvkami a pod., patria medzi špičku v obore. Flightpath aplikovali túto metodiku na marketingové stratégie pre Goya, MinWax, USGA, Showtime, Home Again a WageWorks.


6. Grey

Grey sa kreatívne venuje každej marketingovej stratégii - sloganom, reklamám, aplikáciám a iným inovatívnym metódam. Špecializujú sa na kreatívne dizajnové prvky pre video marketing, televíznu reklamu, digitálnu reklamu, online médiá a sociálne médiá. Medzi ich najpôsobivejších klientov patria celosvetové značky ako Bose, Volvo, WildAid, McVitie's, Gillette a Greene King.

Blog
Top